Ogłoszenie

Witajcie serdecznie zapraszam do rejestracji czytania i komentowania... CZUWAJ

#1 2006-12-26 09:50:28

słonek

Gość

Witamy na forum!

Jesteś tu nowy? Albo już dawno się zarejestrowałeś, ale nie czytałeś tego? Nie martw się, nie zbijemy Cię za to, ale straciłeś wiele cennych informacji.
Forum Szczepu Drużyn ZHP WIGRY zostało stworzeone, by w naszym środowisku - WIGRY można było dyskutować, rozmawiać, integrować się wirtualnie, rzecz jasna. Forum również nie służy do zabawy, do dyskusji, ale również jako tablica informacyjna, z czego na pewno funkcyjni naszego szczepu, drużyn w szczepie będą korzystać, a na pewno zachęcam ich do tego.
Jak widzicie mamy również specjalne fora drużyn, jednostek, które są jednostkami szczepu. Super, teraz możecie specjalnie do tego konkretnego forum drużyny dawać przekierowania, wysyłać linki, niech ten link będzie danej drużynie najważniejsze, ale zawsze klikniecie na stronę główną forum i już możecie porozmawiać w wspaniałym szerszym gronie.

Chciałbym, a na pewno nie tylko ja, żeby na forum panował porządek, ład, czystość w języku - przypominam 10 punkt Prawa Harcerskiego
Również  polecam stronę/ akcję Bykom-STOP, która propaguje poprawną pisownię w Internecie. http://bykom-stop.avx.pl/ 

Jeśli rozejrzycie się macie dużo możliwości, skakanie z forum do forum danego, wiele bajerów przy pisaniu posta, możliwość posiadania własnego stylu na forum (standardowy styl jest bardzo harcerski, ale jeśli chce ktoś lepszy, niech piszę, podam mu nazwę, albo sam dla własnego gustu dopasuje sobie z dużego wyboru)

Jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości, pytania, skargi, cokolwiek, piszcie, a udzielę wam pomocy, rady, wskazówki.

 

#2 2007-03-19 11:45:23

Ela

Gość

Re: Witamy na forum!

deneruje mnie to forum w sensie technicznym, nie pokazuje mi gdzie nie mam przeczytanych postów i nie moge potem byc na bieżąco, diały tylko są zaznaczone na zielono ale już tematy nie i na prawdę to mi utrudnia korzystanie z forum, czy to coś z moim kompem nie tak czy to tak po prostu jest?

 

#3 2007-03-23 18:52:15

słonek

Gość

Re: Witamy na forum!

Faktycznie, jest w tym jakiś błąd. Trzeba będzie poszperać..
Jest za to opcja RSS, czyli subsrybcja nowych postów na forum. Przydatne, bo po co wchodzić ileś razy na dzień, jak można wejść wtedy kiedy jest coś nowego.

 

#4 2007-03-23 20:20:57

Sławek

Biszkopt

Zarejestrowany: 2006-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Witamy na forum!

u mnie jest tak samo Elu
generalnie mi sie to forum nie podoba i mówiłem juz o tym słonkowi od samego poczatku....
co o z tym zrobi to już jego sprawa
generalnie ja bym tu widział stare ale dobre phpBB albo coś w tym stylu...

Offline

 

#5 2007-03-28 15:54:54

Ela

Gość

Re: Witamy na forum!

zdecydowanie bardziej odpowiada mi takie forum jak nasze hufcowe bo tam przynajmniej nie mam problemu z postami, których nie czytałam a tu po prostu nie wiem co i jak

 

#6 2007-03-28 17:05:18

słonek

Gość

Re: Witamy na forum!

Czy teraz odnośnie nowych postów w temacie jest dobrze?

 

#7 2007-04-12 09:34:17

borys

Gość

Re: Witamy na forum!

damian mam problem hyba powtażajoncy sie tu niewiem kiedy w wontku pojawia sie nowy post i niewim co zrobić a używam opery i niewiem dla czego u kali np. to dobrze dzała odpo ??

 

#8 2007-04-18 20:29:01

Ela

Gość

Re: Witamy na forum!

ponieważ wielu z nas  ma problem z korzystaniem z tego forum pytam czy nie można zrobić tak jak na forum hufca, ze zawsze pokazane jest ile postów w jakiem temacie jest nowych, to na prawdę ułatwiłoby korzystanie z forum!!!!!!!!!!

 

#9 2007-04-22 21:50:51

słonek

Gość

Re: Witamy na forum!

Czy teraz jest lepiej?

 

#10 2007-04-23 10:32:44

Ela

Gość

Re: Witamy na forum!

prawie nie, pokazują się tylko zielone na głównej stronie i niec poza tym, to mi nie wystarcza

 

#11 2007-04-23 17:23:09

słonek

Gość

Re: Witamy na forum!

nie wiem... A teraz?

 

#12 2007-04-23 22:17:32

borys

Gość

Re: Witamy na forum!

przyznam słonko spisałeś sie bo mi teraz dzała dzenki za wkoncu załatwienie tego problemu:)

 

#13 2007-07-19 11:07:35

 maly7gsdh

Administrator

7823294
Call me!
Skąd: Ostrów
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 1738
Punktów :   
WWW

Re: Witamy na forum!

ja jestem za tym aby puścic nasze forum do drużyn nie z naszego szczeputylko gdzieś dalej i moze sie dowiemy co inni o nas sądzą


"Nie oceniaj ludzi po tym co słyszysz a potym kim są"

Offline

 

#14 2007-11-20 15:45:57

słonek

Gość

Re: Witamy na forum!

Tee, to wszyscy członkowie szczepu, którzy mogą się zarejestrować i żyć wirtualnie w naszych szczepie? Przybywajcie!

A najaktywniejszym forumowiczem o największej liczbie postów jest na razie.... Mały.

 

#15 2007-11-20 16:24:03

 Alicja

Maniak Forumowy

5753217
Skąd: 7 GŚDW
Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 662
Punktów :   

Re: Witamy na forum!

nie liczy sie ilość, tylko jakość....


"Jeśli myślisz, że coś potrafisz lub nie potrafisz, to zawsze masz rację." Henry Ford

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/ fizjoterapia bydgoszcz wypalanie traw sredniowiecze rpg domix wrocław